Hostem mistrovství v Sokolově bude i velvyslanec Japonska

Hostem mistrovství v Sokolově bude i velvyslanec Japonska

24 srpna, 2023 0 By Martin Kasal

Ke sportovcům, fanouškům a pozvaným hostům z řad partnerů a podporovatelů Mistrovství České republiky v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů se přidá na vlastní žádost také velvyslanec Japonska v České republice pan Hideo Suzuki. Projevil přání především vidět sportovní disciplíny, v areálu FK Baník Sokolov se tak zúčastní hned v pátek první soutěže, a to výstupu na cvičnou věž. Poté bude pokračovat jeho oficiální návštěva Sokolova.

Samotné mistrovství je v areálu FK Baníku Sokolov nachystané. Do jeho zahájení chybí posledních několik hodin. Vše odstartují v pátek dopoledne první tréninky, start zahajovací disciplíny je ve 14 hodin, a to výstup na cvičnou věž. Ta je postavena na parkovišti u hlavního vstupu na zimní stadion. Slavnostní zahájení mistrovství se pak uskuteční v 18:30 hodin na hlavní ploše FK Baníku Sokolov za účasti zástupců pořadatelů, představitelů partnerů a podporovatelů, účast přislíbil rovněž Ministr vnitra ČR Vít Rakušan.

Veškeré informace o mistrovství jsou na webových stránkách soutěže na adrese www.mrps2023.cz, především zde najdete odkaz na on-line přenos soutěže či sekci výsledků.